Oferta

Endermologiecheapkrakow

Endermologia pojedynczy zabieg na ciało 35min 45 minut

Cena: 120 zł

REZERWUJ

Opis

Endermologia LPG zapewnia nieporównywalnie większe zassanie jak i gwarantuje, że endomasaż zawsze wykonywany jest w kierunku dosercowym co znacząco odróżnia ją pozytywnie od podobnych urządzeń. 

Endermologia to masaż podciśnieniowy oddziałujący na skórną i podskórną tkankę łączną. Moc podciśnienia dobiera się na podstawie subiektywnych odczuć osoby poddawanej zabiegowi.

Zabiegi Endermologii spowodują odblokowanie układu limfatycznego, przyspieszenie przemiany materii, usunięcie zalegających toksyn i nadmiaru płynu. Odblokowany i oczyszczony organizm zwiększa swoją zdolność do spalania zbędnych kilogramów.

Endermologia oddziałuje na organizm w wymiarze fizjologicznym i mechanicznym co gwarantuje dużą skuteczność zabiegów.

Endermologia pobudza odporność, oczyszcza organizm z toksyn, a w wyniku stymulowania  wydzielania endorfin wpływa na utrzymanie doskonałej kondycji psychicznej i fizycznej każdego dnia.

Czas zabiegu to 35min!!

****do pojedynczych zabiegów w przypadku braku kombinezonu konieczny jest zakup nowego w kwocie 100zł****

do serii zabiegów kombinezon gratis!

 

Ceny Karnetów:


10 x ciało/wybrana partia ciała -1000zł (kostium gratis!)

20 x ciało/wybrana partia ciała -1600zł (kostium gratis!)

10 x twarz - 800zł

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy. Na czym polega endermologia? Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Sprawdź, jak endermologia może cię wspomóc w walce o jędrną skórę i zgrabne ciało.

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/endermologia-czyli-masaz-podcisnieniowy-na-czym-polega-odchudzajace-i-_41608.html
to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy. Na czym polega endermologia? Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Sprawdź, jak endermologia może cię wspomóc w walce o jędrną skórę i zgrabne ciało.

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/endermologia-czyli-masaz-podcisnieniowy-na-czym-polega-odchudzajace-i-_41608.html
Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy. Na czym polega endermologia? Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych.

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/endermologia-czyli-masaz-podcisnieniowy-na-czym-polega-odchudzajace-i-_41608.html